3 200+ spokojných zákazníkov

Časté otázky


Môžem sérum na riasy používať aj na obočie?

Áno, sérum je možné používať aj na obočie.

Aký je rozdiel medzi Magic Lashes a Lolla Lash?

Lolla Lash je šetrnejšie a vhodné pre citlivú pokožku. Hlavné účinné zložky sú rovnaké ako u Magic Lashes. Majte na pamäti, že sa prvý výsledok môže dostaviť o niečo neskôr než u séra Magic Lashes, sérum Lolla Lash má jemnejšie zloženie.

Ako je testovaná nezávadnosť séra?

Bezpečnosť našich produktov je pre nás zásadná a berieme ju veľmi vážne. Všetky naše produkty sú dermatologicky testované ústavom v Rakúsku. Vzhľadom na to, že sú vyrobené v rámci EÚ, spĺňajú teda nariadenie EÚ o kozmetických prípravkoch. Zloženie Magic Lashes a Lolla Lash sú okrem toho testované aj oftalmologicky. Žiadny z našich produktov nie je testovaný na zvieratách.

Sú výsledky používania séra na riasy trvalé?

Naše séra na riasy ovplyvňujú rast a hustotu existujúcich rias. To znamená, že pokiaľ sérum prestanete používať, riasy sa postupne obnovia do pôvodnej dĺžky.

Ako často musím sérum používať?

Sérum používajte každý deň, dokým nedosiahnete finálny výsledok. Následne môžete prejsť na udržovaciu fázu, kedy sérum aplikujte 2-3x týždenne.

Po dvoch týždňoch nevidím žiadne výsledky. Znamená to, že na mne sérum nefunguje?

To, kedy sa dostavia prvé výsledky, je individuálne. Závisí to napríklad na tom, v akej fáze rastového cyklu sa zrovna vaše riasy nachádzajú. Zjednodušene riešené, u niekoho sa výsledky dostavia skôr, u niekoho neskôr. Vždy odporúčame dodržať odporúčanú dĺžku trvania celého cyklu, ktorý trvá 8 týždňov, kedy sa dostaví finálny výsledok.

Sérum ma po nanesení páli. Znamená to, že som naň alergická?

Alergická reakcia je veľmi výnimočná. Pred zakúpením séra na riasy skontrolujte jeho zloženie, či na niektorú z ingrediencií nie je alergická. Pálenie môže byť spôsobené z niekoľkých dôvodov. Prvým je aplikácia nadmerného množstva séra. Množstvo séra neurčuje výsledok, aplikujte teda na jedno oko sérum, ktoré je na aplikátore pri jednom namočení. Vyvarujte sa tomu, že sa sérum dostane do oka a spôsobí podráždenie. Pokiaľ sa tak stane, vypláchnite si oko čistou vodou.

Ďalším dôvodom môže byť, že je sérum nanesené bezprostredne po odličovaní očí. Pri odličovaní očí, napríklad vatovým tampónikom, dochádza k jemnej exfoliácii kože a stáva sa viac citlivou. Nechajte preto časový rozostup medzi odličovaním a aplikáciou séra.

Dodržala som postup nanášania séra, napriek tomu ma oči pália. Čo mám robiť?

Pokiaľ sa nejedná o alergickú reakciu, nechajte podráždenie odznieť a začnite sérum prvých 14 dní používať ráno namiesto večer. Vaša koža je pravdepodobne citlivá na niektorú z účinných zložiek a počas dňa si na sérum lepšie zvykne. Pokiaľ po dvoch týždňoch nebudú problémy pretrvávať, môžete sérum začať používať na noc.

Sledujte nás na Instagramu

Co hledáte?

Váš košík