3 200+ spokojných zákazníkov

O značke

Sa3cosmetic – Snaha o trvalú krásu

V roku 1954 zakladá pán Weinzierl spoločnosť WM+S GmbH & Co. KG, ktorá má know-how pre výrobu a vývoj kozmetických produktov. O pár rokov neskôr vyvíja vlastný rad kozmetiky pod značkou sa3cosmetic. Produkty veľmi rýchlo žnú úspech, pretože prinášajú viditeľné výsledky.

Rodinnú firmu v Rakúsku dnes riasi už tretia generácia, ktorá naväzuje na existujúcu prácu zakladateľa. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vo vlastnej výrobe môže vylepšovať receptúry a pokračovať vo vývoji ďalších produktov pre podčiarknutie ženskej krásy.


Vyskúšajte starostlivosť o pleť s kombinovanou silou troch vysoko účinných anti-aging zložiek pre nestarnúci vzhľad.

Značka Sa3 predstavuje inovatívne, luxusné a mimoriadne efektívne výrobky. Rad Sa3 PRO FACE je výsledkom desaťročných skúseností, intenzívneho výskumu, vývoja a vášne pre krásu.

Rodina rakúskeho zakladateľa Weinzierla úzko spolupracuje so skúsenými dermatológmi a známymi vedcami a vďaka exkluzívnej kombinácii troch účinných látok prináša jedinečnú receptúru poskytujúcu mimoriadne výsledky v boji proti vráskam.

 • Viditeľne redukované mimické vrásky,
 • výrazne pevnejšia a hladšia pleť,
 • trvalo zlepšená pružnosť pokožky,
 • Intenzívna hydratácia pleti.

  Hlavné účinné látky radu PRO FACE

  Snap-8

  Predstavuje najnovšiu generáciu silných peptidov v boji proti príznakom starnutia. Ide o predĺženie hexapeptidu Argireline známeho svojimi účinkami na redukciu vrások. Snap-8 viditeľne znižuje hĺbku mimických vrások a tiež bráni svalovým kontrakciám, čím dokáže redukovať tvorbu nových vrások.

  Argireline

  Má schopnosť redukovať vrásky o 30 %. Rovnako ako jeho nástupca Snap-8 znižuje pri pravidelnom používaní hĺbku vrások a zabraňuje známkam starnutia.

  Kinetín

  Aktívne spomaľuje proces biochemického starnutia buniek a zaisťuje dlhodobý mladistvý vzhľad. Chráni pokožku pred voľnými radikálmi a dodáva intenzívnu vlhkosť.

  Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová

  Sú dokonale zladené a optimálne sa dopĺňajú vo svojom spôsobe účinku. Zatiaľčo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky a vypĺňa vrásky zvnútra, vysokomolekulárna kyselina hyalurónová vytvára neviditeľný hydratačný film, ktorý chráni pokožku pred dlhodobou stratou vlhkosti.

  Kombinácia účinných látok vytvára dokonalú súčinnosť, ktorá umožňuje pôsobiť proti príčinám a príznakom starnutia zo všetkých strán. Výsledkom je hladká, hodvábne jemná a mladistvo žiarivá pokožka.

  Sledujte nás na Instagramu

  Co hledáte?

  Váš košík