3 200+ spokojných zákazníkov

Ako fungujú séra na riasy

Ako fungujú séra na riasy

Ktorá žena by nechcela mať krásne, dlhé, pevné a husté riasy, ktoré prispievajú k zvodnému pohľadu? Riasy samozrejme môžete zvýrazniť riasenkou, prípadne umelými nalepovacími riasami... Ide to však aj bez toho, aby ste museli riasy každý deň maľovať. Odpoveďou sú séra na riasy, ktoré zmenia vaše riasy na nepoznanie. Dokážu ich totiž zahustiť a predĺžiť až o neuveriteľných 60 %. Ako fungujú?

Ako je možné, že séra zvýraznia riasy?

Že sérum už po jednom mesiaci používania dokáže riasy zahustiť, spevniť a predĺžiť? Ano, možné to skutočne je. Séra totiž našli štrbinku v rastovom cykle rias, ktorý ovplyvňujú tak, aby došlo k predĺženiu fázy rastu rias a zabránilo sa tiež ich predčasnému vypadnutiu. Séria teda obsahujú látky, ktoré podporujú rast. Pôsobia podobne ako hormóny a predlžujú fázu rastu riasových folikulov, čím sa riasy predlžujú.

Séra na riasy: Dlhšie, hustejšie, pevnejšie a natočenejšie riasy

Ako sme už načrtli, séra na riasy ovplyvňujú nielen ich dĺžku, ale aj hustotu. Dané je to opäť tým, že predlžujú cyklus rastu rias. Riasy teda vypadnú až vo chvíli, keď sú dlhšie a hustejšie než obvykle. Okrem toho tiež séra riasy natočia, takže budú vyzerať, akoby ste použili klieštiky na riasy.

Vedeli ste?

Klinická štúdia uskutočnená uznávaným nemeckým ústavom pre dermatologické testy Dermatest GmbH preukázala, že sú po použití séra značky Sa3 riasy pevnejšie, hustejšie a dlhšie.

TIP: Sérum na riasy Magic Lashes


Pri výbere séra je potrebné zamerať sa najmä na jeho zloženie. Sérum na riasy by vždy malo byť dermatologicky testované a ideálne obsahovať peptidy a kyselinu hyalurónovú. Jedným takým je aj sérum na riasy Magic Lashes. Už po mesiaci používania séra budú vaše riasy výrazne dlhšie, hustejšie a pevnejšie a po 6 až 8 týždňoch bude dosiahnutý najvyšší účinok.

Aké aktívne zložky sérum obsahuje?

  • Black Sea Rod Oil
  • SymPeptide Xlash
  • Kyselina hyalurónová
  • D-Panthenol
  • Biotín

Aké séra na riasy používať?

Séra na riasy môžete používať ráno a večer. Večer po čistení pleti naneste sérum štetčekom na vrchné a spodné riasy, akoby ste si maľovali očnú linku. Pri použití ráno naneste sérum na riasy ešte pred tým, než sa nalíčite.

Investície do séra sa vám mnohonásobne vrátia

Skúste sa zamyslieť nad tým, koľko času venujete zvýrazneniu rias a koľko peňazí vás stoja riasenky, umelé riasy alebo návštevy kozmetičky, ktorá vám riasy pravidelne farbí, prípadne ich predlžuje. V poslednom prípade, kedy je nutné predĺžené riasy pravidelne dopĺňať po dvoch až troch týždňoch, môžete za rok za starostlivosť o riasy zaplatiť viac než 10 000 Kč. Investícia do séra na riasy je niekoľkonásobne nižšia a sľubuje viditeľný a prirodzený efekt, ktorý rozhodne stojí za to. Ako dlho sérum značky Sa3 vydrží? Až 9 mesiacov používania.

TIP: Sérum na riasy Lolla Lash


Pokiaľ máte citlivé oči a pokožku, môžete zvoliť sérum na riasy Lolla Lash, vďaka ktorému budú vaše riasy až o 60 % dlhšie, hustejšie a silnejšie. Toto sérum obsahuje Black Sea Rod Oil (cenený prírodný olej z čierneho mora), peptid-komplex na podporu rastu, kyselinu hyalurónovú, biotín a panthenol.

Záver

Aj vy môžete dosiahnuť vytúžený vzhľad rias. Séra na riasy sú totiž malým kozmetickým zázrakom, ktorého účinky sú potvrdené štúdiami. Obrovskou výhodou sér na riasy značky Sa3 je garancia spokojnosti. Pokiaľ nebudete s výsledkom spokojní, značka vám vráti peniaza.

Sledujte nás na Instagramu

Co hledáte?

Váš košík